HOLDPLAN

 

Bookinger af hold sker med dit eget kundelogin i vores online booking system.

Ledige pladser kan bookes helt op til holdstart!

Afmelding af hold skal ske via din personlige booking senest 6 timer før hold start.
(Ved mindre end 4 deltagere på et hold, meldes holdet lukket via bookingens sms-system)

– VED MANGLENDE AFBUD TILLÆGGES 50 kr. I OMKOSTNINGSGEBYR SOM BETALES INDEN NÆSTE HOLD.

Hold med *** kræver klippekort eller PBS FRI medlemskab

BEMÆRK! Skulle der være afvigelser fra holdplan til booking er det ALTID det hold der kan bookes i bookingen, der er gældende.

HOLDPLAN 2017

Mandag:

06.30-07.25 Morgen Reformer*** m. Malene (Start uge 45)

16.30-17.25 Reformer*** m. Malene/Tabatha

17.00-18.00 Styrketræning m. Bettina

17.30-18.45 Pilates m. Camila

18.00-19.00 Reformer Begynder m. Tabatha

18.00-19.00 Stram Op m. Bettina

19.15-20.30 Ashtanga Yoga m. Sofia

Tirsdag:

06.30-07.25 Morgen Reformer*** m. Malene (Slut uge 45)

16.30-17.30 Reformer Begynder*** m. Marina

17.00-18.00 Stram Op m. Line/Sara

18.00-19.00 Styrketræning m. Line/Sara

17.35-18.35 Piloxing m. Marina

18.35-19.35 Pilates m. Marina

 

Onsdag:

06.30-07.25 Morgen Reformer*** m. Malene (Start uge 45)

09.00-10.00 Pilates m. Malene

16.30-17.25 Barre Træning PULS m. Heidi

17.00-18.00 Styrketræning m. Bettina

17.30-18.25 Reformer*** m. Heidi

18.00-19.00 Stram Op m. Bettina

18.30-19.30 Reformer Begynder*** m- Malene

18.30-19.45 Yoga m. Heidi

 

Torsdag:

09.00-10.15 Blid Yoga m. Camila

16.00-16.55 Reformer*** m. Malene/Heidi

17.00-17.55  Reformer*** m. Malene

17.00-17.55 Pilates Barre m. Heidi

17.00-18.00 Ben-Balle-Core m. Bettina

18.00-19.15 Blid Yoga m. Heidi/Camila

 

Fredag:

06.30-07.25 Morgen Reformer*** m. Malene

16.00-17.00 TRX-Styrke_Smidighed m. Bettina

15.30-16.30 Pilates Barre m. Heidi

Lørdag Lige uger:

09.00-09.55 Reformer*** m. Heidi

10.00-10.55 Pilates Barre m. Heidi

11.00-12.15 Blid Yoga m. Heidi

 

 

Lørdag Ulige uger:

09.00-10.00 Piloxing m. Marina

09.00-10.00 Reformer PULS m. Malene

10.00-11.00 Ben-Balle-Core. Bettina

10.05-11.05 Pilates m. Marina

 

Søndag Lige uger:

09.00-10.00 Styrketræning m. Bettina

10.05-11.05 TRX-Styrke-Smidighed m.  Bettina

11.15-12.15 Mindfulness m. Katcha

 

 


Søndag Ulige uger:

08.30-09.30 Reformer Puls*** m. Malene

09.45-11.15 Mindful Pilates m. Malene & Katcha

11.30-13.00 Yoga m. Sofia